Select a store
Czech Republic Czech Republic
Germany Germany
Spain Spain
Finland Finland
France France
Hungary Hungary
Ireland Ireland
Italy Italy
Netherlands Netherlands
Portugal Portugal
Austria Austria
Poland Poland
Denmark Denmark
Sweden Sweden
Ga door
Kup teraz, zapłać później
Kup teraz, zapłać później

Ciesz się swoim Lightswing® od razu

30 dni na zmianę zdania
30 dni na zmianę zdania

Więc masz czas, aby się nad tym zastanowić

 Zamów przed godziną 16:00, aby skorzystać z wysyłki w tym samym dniu
Zamów przed godziną 16:00, aby skorzystać z wysyłki w tym samym dniu

Przygotujemy Twoje zamówienie w tym samym dniu

Sprawdź, czy Twój sufit jest odpowiedni dla Lightswing®

Zastanawiasz się, czy sufit w Twoim domu jest odpowiedni dla Lightswing®? Na tym blogu informujemy, czy dany typ sufitu nadaje się do montażu Lightswing®.

xr:d:DAFvFbWs9kc:27,j:8938923483282384228,t:23092612

Sufit kryty strzechą

Czy nad trzcinami znajduje się drewno lub tynk? Upewnij się, że przykręciłeś Lightswing® do drewna / tynku za pomocą odpowiednich kołków i śrub. Czy sufit kryty strzechą nie ma dodatkowego podparcia (drewna lub tynku) pod trzcinami? W takim przypadku niestety nie jest możliwe przymocowanie Lightswing® do sufitu krytego strzechą. Trzcina nie jest wystarczająco wytrzymała, aby unieść Lightswing® z lampą wiszącą.

Betonowy sufit

Betonowy sufit z pewnością nadaje się do zamocowania systemu Lightswing®. Nie można w pełni przymocować Lightswing® do centralnej skrzynki, więc należy pamiętać, że trzeba wywiercić 4 otwory w betonowym suficie, aby móc prawidłowo przymocować system. W tym celu dostarczamy poręczny szablon do wiercenia otworów w pakiecie Lightswing®. Więc nic nie może pójść źle!

Sufit drewniany lub gipsowy

Sufit drewniany lub gipsowy jest również odpowiedni dla Lightswing®. W przypadku sufitu gipsowego bez dodatkowego podparcia pod spodem (na przykład drewna), szczególnie ważne jest użycie odpowiednich kołków i wkrętów. Należy upewnić się, że kołki przechodzą przez cały tynk. W ten sposób kołek rozszerza się nie tylko w tynku, ale także w górnej części płyty gipsowo-kartonowej.

Nachylony sufit

Możliwe jest przymocowanie Lightswing® do lekko pochyłego sufitu. W tym celu najlepiej jest użyć Lightswing® Twin. Twin ma regulowaną stopkę na obu końcach Lightswing®, dzięki czemu można ustawić Lightswing® do sufitu po obu stronach. Uwaga: upewnij się, że lampa wisząca nie wisi w najniższym punkcie. Uchwyt Quick Release, do którego przymocowana jest lampa, nie jest zablokowany w uchwycie Lightswing®. Jeśli lampa jest zbyt ciężka lub nachylenie jest zbyt duże, uchwyt Quick Release może się poluzować.

Sufit z ornamentem

Istnieje możliwość przymocowania Lightswing® do ornamentu. Za pomocą Lightswing® można łatwo przenieść lampę wiszącą we właściwe miejsce bez luźnych kabli zwisających z ozdoby. W tym celu należy użyć pierścienia montażowego. Dzięki temu Lightswing® może się swobodnie obracać i przesuwać, nie uszkadzając ozdoby.

Sufit belkowy

Czy masz sufit belkowy i chcesz zamontować Lightswing®? Jest kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę. Po pierwsze, najłatwiej jest zamontować Lightswing® na belkach, a nie „między” belkami. Daje to Lightswing® dużo miejsca na przesuwanie i obracanie. Czy chcesz umieścić Lightswing® między belkami? Należy pamiętać, że Lightswing® nie ma pełnej swobody przesuwania i obracania.

Sufit ze świetlikiem.

Dzięki Lightswing® można łatwo umieścić lampę wiszącą pod świetlikiem. Podłącz Lightswing® nad obecnym punktem świetlnym obok świetlika. Ponieważ system jest zamocowany tylko w jednym punkcie i może się swobodnie poruszać, nawet jeśli nad nim nie ma sufitu, można łatwo umieścić lampę wiszącą pod świetlikiem.

Dlatego Lightswing® nadaje się do prawie wszystkich typów sufitów. Czy dokonałeś już wyboru, który Lightswing® wybierzesz? Sprawdź Lightswing® Single dla jednej lampy wiszącej. Lub sprawdź Lightswing® Twin dzięki czemu możesz przymocować dwie lampy wiszące do sufitu!